Düzce’de halk otobüsüne silahlı saldırı! motosikletten vurdu

Düzce’de olay, dün akşam Bahçeşehir bağlantı yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Düzce’den Bahçeşehir’e giden ve içinde yolcu bulunan halk otobüsünün şoförü M.Ş. Motosiklette bulunan iki kişi arasında yol verme konusunda tartışma çıktı.

AW715869_02

MOTOSİKLETTEN YANGIN ÇIKARTILAR

Ancak tartışmanın büyümesini engellemek için otobüs şoförü yoluna devam ederken motosikletin üzerindeki kişi silahını çıkarıp halk otobüsüne 3 el ateş etti. Silah sesini duyan minibüsteki yolcular durumu yetkililere bildirdi.

İhbarın ardından olay yerine gelen polis ekipleri, 3 kurşundan birinin minibüse isabet ettiğini belirledi.

AW715869_07
Ekiplerin çevrede başlattığı arama çalışmalarının ardından saldırgan Ü.Ç. belirlendi. Ekipler Ü.Ç’yi olay yerine yakın bir yerde yakaladı.

“OTOBÜSÜMÜZE SİLAHLI SALDIRI”

Silahlı saldırının ardından otobüs durağına park etmiş halk otobüsü hakkında incelemelerde bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, “Otobüsümüze akşam saatlerinde silahlı saldırı düzenlendi. Polis ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Saldırının nedeni detaylı bir çalışmanın ardından ortaya çıkacak. Ancak bu aşamada ileriye dönük bir tartışma olarak görülüyor. Tüm yolcularımızın ve çalışanlarımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum” dedi.

AW715869_01

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSITI

Öte yandan, otobüs şoförü ile motosiklet üzerindeki kişilerle yaşanan tartışma, tartışmanın ardından otobüste yaşanan çekim anları kameralara yansıdı. Görüntülerde motosikletli kişiler halk otobüsünün önünden geçmeye çalışıyor.

AW715869_05

Ancak otobüs şoförü ile motosiklettekiler tartışmaya başlar. Otobüs şoförü yoldayken, halk otobüsüne otobüsün arkasındaki motosikletten ateş açıldı. Kişilerin vurulması sırasında otobüsteki yolcular büyük panik yaşıyor. (AA-DHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul'da korkutan yangın!  Saatlerce kapatamadımİstanbul’da korkutan yangın! Saatlerce kapatamadım
Pekşen'in ölümünde şaşırtan gerçek: Ölüm kemiğin ucundaydıPekşen’in ölümünde şaşırtan gerçek: Ölüm kemiğin ucundaydı
Erdoğan, 'Emri verdim' diyerek seçim sonrasını işaret ettiErdoğan, ‘Emri verdim’ diyerek seçim sonrasını işaret etti

Leave a Comment