Dimitris Pelkas, Fenerbahçe’den ayrılmanın keyfine varıyor! “Burada olduğum için çok mutluyum”

aksam.com.tr

Bu yaz Fenerbahçe’den Hull City’ye kiralık olarak transfer olan Dimitris Pelkas, önemli beraatlere imza attı. Dimitris Pelkas, Ozan Tufan ile yeniden birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederken, yeni ekibindeki günlerini de değerlendirdi. detaylar burada…

Fenerbahçe’den İngiltere’nin şampiyon takımlarından Hull City’ye kiralık olarak transfer olan Dimitris Pelkas, kariyerinde yeni bir sayfa açtı. Yunan futbolcu, transfer sürecini ve yeni takımında oynanan futbolu anlattı.

DİMİTRİS PELKAS OZAN TUFAN İLE BİRLİKTE MUTLUYUM

Hull Live’dan Aksam.com.tr’nin haberine göre; Fenerbahçe’den dönen Ozan Tufan ile aynı takımda olmanın kendisi için çok güzel olduğunu kaydederek, “Ozan’la birlikte olmak güzel. Eskiden Fenerbahçe’de birlikte oynardık ve Hull City’de birbirimizi diğer oyunculardan biraz daha iyi tanırız. Daha iyi olmak ve daha fazla uyum sağlamak için zamana ihtiyacımız var ve şimdi bu lakabı çokça takmamız gerekiyor. Fenerbahçe “Bunun gibi çok büyük bir kulüpten geldik ama bu farklı bir lig ve uyum sağlamamız gerekiyor. Sabırla ve yemeğime bakarak daha iyi şeyler göreceğiz.” söz konusu.

TRANSFER SREC VE HULL CITY’DEK YAAMI

Transfer sürecine ve İngiltere’deki hayatına da değinen Yunan futbolcu, “Önceki kulübümle bunu anlamak biraz zaman aldı ama sonunda buradayım, burada olmaktan mutluyum. Güzel, farklı ve daha önce oynadığım ülkelerden farklı bir zihniyete sahip. Hull sevdiğim sakin bir şehir çünkü ben daraltmayı seven biri değilim. Evde dinlenmeyi ve futboluma konsantre olmayı seviyorum. “ sözlerini dile getirdi.

DIMITRIS PELKAS’TAN VAR ELETRS

Şampiyona’teki futbola da deinen Pelkas, “Maçlar çok daha akıcı ilerliyor, hakem fazla dakika almıyor ve oyunun akışını sağlıyorlar. Her zaman kolay serbest vuruşlar vermiyorlar ve VAR’ın Şampiyona’da olmaması da benim için çok önemli. Premier Lig’de olduğu gibi liglerde VAR çok zaman harcıyor. bir sürü lakap vermek.” ekli konut.

Leave a Comment