Deniz Uğur 13 yaşındaki kızının şiddet gördüğünü söyledi: Reha Muhtar’dan açıklama

Oyuncu Deniz Uğur, ikiz çocuklarının babası televizyoncu Reha Muhtar’a darp iddiasında bulundu. 13 yaşındaki kızını dövdüğü iddia edilen Reha Muhtar’dan açıklama geldi. Reha Muhtar, kızının ifadesini paylaşarak kendini savundu.


Fotoğraf: DepoFotoğraflar

Abone Ol

Google Haberleri

Eski televizyoncu Reha Muhtar ile daha önce evli olan oyuncu Deniz Uğur, 13 yaşındaki çocuğunun Muhtar tarafından şiddete maruz kaldığını ve darp ihbarı aldığını duyurdu.

Çocuğunun dövüldüğünü söyleyen Uğur, “Mina, önceki Cuma günü babası Reha’nın kendisini çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta önceki davranışını “Bu sefer çok kötü dövüldü” diyerek doğruladı. Şikayetinden vazgeçti. oğlan bana vücudundaki dövme izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında morluklar ve morluklar vardı. Ellerinde de ısırık izleri gördüm.”

Deniz Uğur’un açıklamalarına yanıt veren Muhtar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Mahkemede istendiği gibi yalan, iftira ve manipülasyonla daha fazla para almak için çocuklarımı çok kötü oyunlar oynamak için kullanmaya çalışıyorlar” dedi.

Öte yandan Muhtar, çocuğunun ifadesini de paylaştı. Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un kızı Mina’nın ifadesinde, “Diğer ifadeyi babam bilsin diye verdim. Tartışsak da hep yanında olmak istiyorum” ifadelerini kullandığı görüldü. babamın tarafı..

Videolu haberler için YouTube kanalımıza abone olmak

Leave a Comment