Deney nedeniyle arkadaşlarının başına gelenler onu korkuttu: Acı içinde hastaneye koştu

Endonezya’da yaşayan ismi açıklanmayan 38 yaşındaki bir adamın penisine metal halka taktığı açıklandı. Arkadaşlarıyla yaptıkları deney sonucunda sıkıştığını söyleyen adam, şiddetli ağrıları olduğu ve penisinde şişlik gördüğü için doktora başvurdu. Sağlık görevlilerine metal halkanın 10 saat boyunca organında sıkışıp kaldığını söyleyen hasta acilen tedavi altına alındı.

ELEKTRİKLİ TAŞLAMA MAKİNALARI İLE ÇIKARILMIŞTIR

Ekran Görüntüsü 2022-09-18 133115

Adam, kendisini tedavi eden doktorlara hala idrara çıkabileceğini söyledi, ancak bunu yapmak onu rahatsız etti. Cerrahlar, genellikle metali kesmek için kullanılan elektrikli bir öğütücü kullanarak halkayı çıkardılar. Doktorlar, elektrikli öğütücüyle yüzüğü kıran adamın organının zarar görmesini engelledi.

KAN AKIŞININ AZALMASI NEDENİYLE KAN AKIŞI OLMUŞTUR

Ekran Görüntüsü 2022-09-18 133159

Elektrikli bir öğütücü ile metal kesme, ısı üretme işlemi sırasında penisi soğutmak için ‘sürekli salin enjeksiyonu’ ile püskürtüldü. Sağlık görevlileri ayrıca yanıkları veya basınç yaralanmalarını önlemek için halka ve penis derisi arasına metal bir plaka yerleştirdi.
Dergide yazan doktorlar, penis halkalarının damarlardaki kan akışını azalttığını, bunun da penis ve testislerin şişmesine neden olduğunu açıkladı.

Geri Dönülemez HASARLARA NEDEN OLABİLİR

Sağlık görevlileri, genç erkeklerin ereksiyonları “sürdürmek” için sıklıkla yüzük kullandığını söyledi. Ancak uzmanlar, 30 dakikadan fazla uzun süreli tuzağın geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabileceği konusunda uyarıyor.

Ekran Görüntüsü 2022-09-18 133104

kangrene neden olabilir

Halkayı çok uzun süre açık tutmak – peniste boğma olarak da bilinir – vücut dokusu siyaha döndüğünde ve öldüğünde kangrene yol açabilir. Nadir durumlarda amputasyon gerekebilir.

Utangaç Olduğu İçin ACİL DURUMA GİTMEN İNSANLAR VAR

iStock-638647852 (2)

Penil halka sıkışması vakalarının her biri hastanın durumuna bağlı olarak ayrı ayrı tedavi edilirken, birkaç hastanın farkındalık eksikliği veya utanma nedeniyle acil servise zamanında gelmediğini kaydettiler. Penis boğma tedavisi için evrensel olarak belirlenmiş bir yöntem olmamasına rağmen, elektrikli bir öğütücü kullanarak halka kesme en yaygın kullanılan yöntemdir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erken yaşta beyazlaşıyor!  onlardan uzak durErken yaşta beyazlaşıyor! onlardan uzak dur
'Yönetici WC' sosyal medyada gündem oldu!  MEB'den flaş talimatı‘Yönetici WC’ sosyal medyada gündem oldu! MEB’den flaş talimatı
Sokak ortasında idam!  Kanlar içinde yere düştüSokak ortasında idam! Kanlar içinde yere düştü

Leave a Comment