Cübbeli Ahmet Hoca’dan dikkat çeken sözler: Hainler çok, temizlik gerekebilir

Ahmet Mahmut BilinmiyorYouTube hesabındaki sohbetlerinde ilginç çıkışlar yapmaya devam ediyor. Ünlü’nün son sözleri yine çok ses getirecek türden oldu. kübbeli ahmet hoca Bu haftaki sohbetinde “Uyarılar” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü.

İnsanları ‘lüks içine düşmeyin’ diye uyaran Cübbeli Ahmet Hoca, “Önümüzdeki günler pek iyi görünmüyor. Gelecek güzel ama hainler çok. Din ve devlet düşmanı çok. temizlemek için de gerekli olabilir…”

“Kişi, kendisine ekmek alacak parayı köşeye koysun. Bir yıl boyunca ihtiyaçlarını, temel ihtiyaçlarını, bozulmaz mallardan, mahzeninde, deposunda muhafaza etmelidir. Bu sünnettir. Un, şeker gibi. , kuru fasulye, nohut…”

İşte Cübbeli Ahmet’in açıklamaları: Önümüzdeki günler pek iyi görünmüyor. Gelecek güzel ama hainler çok. Din-devlet düşmanları çoktur. Onun için de temizlik gerekebilir… Ne olur bilmiyorum ama “nakit” çok önemli bir şey. Bazen satacak bir şeyiniz olsa bile evet dediğinizde satamazsınız. Aniden bir pazar çöküyor, kaç eviniz var ve kaç tanesini aç bırakıyorsunuz? Korona vardı, kaç meslek yok oldu.

Onun için ekmek almak için köşeye para koymalı. Kişi, bir yıllık ihtiyaçlarını, temel ihtiyaçlarını, mahzeninde veya deposunda bozulmaz mallardan muhafaza etmelidir. Bu sünnettir. Un, şeker, fasulye, nohut gibi…”

Barış Yahya Çinçin

Cübbeli Ahmet Hoca Ahmet Mahmut Ünlü Güncel Haberler

Leave a Comment