Cübbeli Ahmet Hoca’dan çarpıcı sözler: Din ve devlet düşmanı çoktur, temizlemek gerekebilir.

Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube hesabındaki sohbetlerinde ilginç görüntülere imza atmaya devam ediyor. Ünlü’nün son sözleri yine çok ses getirecek türden oldu. Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, bu hafta yaptığı konuşmada “uyarılarda” bulundu.

“TEMİZLİK GEREKİYOR”

İnsanları ‘lüks içine düşmeyin’ diye uyaran Cübbeli Ahmet Hoca, “Önümüzdeki günler pek iyi görünmüyor. Gelecek güzel ama hainler çok. Din ve devlet düşmanı çok. temizlemek için de gerekli olabilir…”

“Kişi, kendisine ekmek alacak parayı köşeye koysun. Bir yıl boyunca ihtiyaçlarını, temel ihtiyaçlarını, bozulmaz mallardan, mahzeninde, deposunda muhafaza etmelidir. Bu sünnettir. Un, şeker gibi. , kuru fasulye, nohut…”

“ÇOK DİNİ-DEVLET DÜŞMANI VAR”

İşte Cübbeli Ahmet’in açıklamaları: Önümüzdeki günler pek iyi geçmiyor. Gelecek güzel ama hainler çok. Din-devlet düşmanları çoktur. Onun için de temizlik gerekebilir… Ne olur bilmiyorum ama “nakit” çok önemli bir şey. Bazen satacak bir şeyiniz olsa bile evet dediğinizde satamazsınız. Aniden bir pazar çöküyor, kaç eviniz var ve kaç tanesini aç bırakıyorsunuz? Korona vardı, kaç meslek yok oldu.

“İHTİYAÇLARINIZI ÖNLEYEBİLİRSİNİZ”

Onun için ekmek almak için köşeye para koymalı. Kişi, bir yıllık ihtiyaçlarını, temel ihtiyaçlarını, mahzeninde veya deposunda bozulmaz mallardan muhafaza etmelidir. Bu sünnettir. Un, şeker, fasulye, nohut gibi…”

Leave a Comment