Cristiano Ronaldo, küçük taraftarın isteğini kırmadı

Takım otobüsüne binerken minik bir taraftar Cristiano Ronaldo’ya gitmek istedi, bu talebi gören Portekizli oyuncu, Manchester United taraftarı çocuğa sarıldı.

İngiltere Premier Ligi, Kraliçe Elizabeth’in vefatının ardından geçen hafta ertelenmişti. Lig bu hafta kaldığı yerden devam ediyor.

Manchester United maçı bu hafta ertelendi

Manchester United, ertelenen haftada Crystal Palace ile deplasmanda oynayacaktı. Bu hafta Old Trafford’da Leeds United’ı ağırlayacak olan Manchester United, Kraliçe Elizabeth’in yasını sürdürürken Premier Lig’de 2 hafta üst üste boş kaldı.

Taraftarlar takıma sevgi gösterdi

Şerif maçı öncesi Manchester United oyuncularının takım otobüsüne binmesiyle taraftarlar oyunculara büyük sevgi gösterdi.

Cristiano Ronaldo küçük hayranları sevindirdi

Bu sırada minik bir taraftar Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’ya gitmek istedi ancak güvenlik görevlileri buna engel oldu.

ManU taraftarı olan küçük futbolseverin isteğini kırmayan Ronaldo, çocuğu yanına çağırarak ona sarılarak formasını imzaladı. Bu hamlenin ardından küçük futbolseverin sevinci de gözlerden kaçmadı. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından video viral oldu.

Cristiano Ronaldo küçük taraftarın isteğini kırmadı #1

Cristiano Ronaldo, 2 numaralı küçük taraftarın isteğini kırmadı

Cristiano Ronaldo küçük taraftarın isteğini kırmadı İZLE

Leave a Comment