Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sonuç ekranı millipiyangoonline.com’da

class=”medyanet-inline-adv”>

Sisal Şans’ın yaptığı Çılgın Sayısal Loto bu akşam 21.30’da çekildi. Milli Piyango TV Youtube kanalı ve hurriyet.com.tr’de canlı yayınlanan çekilişte kazanan numaralar 15, 23, 35, 39, 56, 64, 9 (joker) ve 17 (SuperStar) oldu.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri haftanın 3 günü 21:30’da yapılmaktadır.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI MILLIPYANGOONLINE.COM’DA – TIKLAYIN/ÖĞRENİN

ÇILGIN LOTTO NASIL OYNANIR?

Crazy Number Lotto, 1’den 90’a kadar 6 sayı seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyundur. Kolonlarınızda en az 2 en fazla 6 sayı biliyorsanız, farklı miktarlarda Bonus kazanabilirsiniz.

Crazy Numbers oynamak için www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasında profil oluşturarak online kupon doldurabilirsiniz. Oyunu Milli Piyango bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponu oluşturarak da oynayabilirsiniz.

class=”medyanet-inline-adv”>

Her çekilişte küre içindeki 90 sayıdan 6 sayı + 1 sayı (Joker) çekilir. Vahşi sayılar olarak çekilen 6 sayının ardından 1 sayı çekilir. Bu sayı bir kenara bırakılır ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı, oynadığınız sütuna ve bildiğiniz hilelerin sayısına bağlıdır:

İlk kategori, “6 bilir”, kazanan kombinasyonun 6 sayısının da doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilen herkes ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan “5+1 bilir”, kazanan kombinasyonun 5 sayısının doğru tahmin edildiği ve 6. hanenin “Joker” sayısına eşit olduğu kombinasyondur.

Üçüncü kategori olan “5 bilir”, kazanan kombinasyonun 5 sayısının doğru tahmin edildiği ancak 6. sayının “Joker” sayısından farklı olduğu kombinasyondur. Dördüncü kategori olan “4 kim bilir”, kazanan kombinasyonun 4 sayısının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori, “3 bilir”, kazanan kombinasyonun 3 sayısının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori, “2-biliyorum”, kazanan kombinasyonun 2 sayısının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kuponları kendiniz doldurabilir, oynanmış ön oynanmış biletleri satın alabilir veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele bir sayı seçebilirsiniz.

Çılgın Sayı Loto çekilişi her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılmaktadır. Crazy Number Lotto çekilişlerini Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oynadığınız her kolon sadece 3 TL.

18 yaşından büyük herkes Crazy Number Lotto oynayabilir.

Leave a Comment