Cem Uzan’dan “Dolandırıcı mısınız?” sorusuna olay yanıtı Yüzü bir anda kızardı.

Programı izlemeye gelen bir seyirci Uzan’a anlattı”Teknoloji ile ilgili bir soru soracağım. Pamukova’daki çiftliğinizle ilgili. Her odada gizli kamera bulunan tuvaletlerde özel teknoloji ile üretilmiş bir cihaz kullandınız. Misafirlerinizin idrar ve dışkılarını analiz ederek uyuşturucu kullandığını tespit ederek misafirinize şantaj yapıyordunuz. diye sordu.

Pamukova’daki çiftliği hakkında bu sorular sorulduğunda Uzan güldü.

Uzan gülerken aynı kişi “Hakkınızda çok fazla dolandırıcılık iddiası var, dolandırıcı mısınız?” sorusunu yöneltti.

Uzan’ın tepkisi bu sefer sert oldu.

“ÇOCUK OLMALISINIZ”

ulaşmak, “Ben dolandırıcı değilim. Türkiye’nin en büyük holdingini kuran adamım. 40 bin kişiye istihdam sağladım! Türkiye’de yüzbinlerce televizyon kanalı varsa bunun sorumlusu kardeşimdir. Özgürlük getirdiysem. Medya aracılığıyla Türkiye’ye, RTÜK’ten önce, Star TV’den önce müzik.” TRT kontrolünden sonra oynuyordu. O günleri biliyor musun? Bilmiyorsun. Muhtemelen bir çocuktun. Radyoları biliyor musun? Bilmiyorsun. söz konusu.

Uzan, şöyle devam etti:

“40 bin kişiye istihdam sağladık. Türkiye’nin en büyük holdingiydik. İki numarayı ve üç numarayı topladığınızda holdingimizin yarısı değmezdi. Bu yüzden beni aradığınızda bana hakaret etmiyorsunuz. bir dolandırıcı.”

Leave a Comment