Cem Belevi ile ilgili bomba iddia! İrem Derici, yeni sevgilisi Bircan Bali’ye iade ettiği kolyeyi verdi

Hüzünlü, barışmış bir sevgili içinde yaşayan İrem Derici-Cem Belevi çifti, geçtiğimiz aylarda ihanet iddiasıyla olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Meslektaşının kendisini model Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberinin ardından sessizliğini bozan Derici, sosyal medya hesabından Belevi ile ilgili sert bir paylaşımda bulunarak, “Devlet bitti çeyrek pop sanatçısı. sefil hayatının geri kalanı. İyi konserler.”

Ekran Görüntüsü 2022-09-21 073911

Bir süredir ‘Söylemezsem’ adlı magazin programının yorumcusu Bircan Bali’ye aşık olan Cem Belevi, bu kez sosyal medya kullanıcılarının fark ettiği detaylarla gündeme geldi.

İrem Derici, olaylı ayrılığın ardından Cem Belevi’nin kendisine aldığı arı motifli kolyeyi hemen iade etti.

Ekran Görüntüsü 2022-09-21 073533

Söz konusu kolyenin şimdi Bircan Bali’nin boynunda olması sosyal medyada gündem oldu. “Arı bal alacağı çiçeği bilir” notuyla kolyeyi paylaşan Bali’yi görenler yorum yağmuruna tuttu.

Ekran Görüntüsü 2022-09-21 073556

Cem Belevi’nin hamlesi sosyal medyada yer alırken, “Bir sürü kadın gelip gidince tutumlu olmayı öğrenir”, “Cem’in evinin kesin ‘iade hediyesi’ dolabı vardır”, “İhanetten sonra cimrilik de bir kitaptır. Bunu yazmak.” yorumlar yapıldı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sahneye yüzüğü attığında Hadise gündemdeydi!  gerçek ortaya çıktı Sahneye yüzüğü attığında Hadise gündemdeydi! gerçek ortaya çıktı
Hadise'nin boşandığı eşiyle ilgili bomba iddiaHadise’nin boşandığı eşiyle ilgili bomba iddia
Acun Ilıcalı trafik kazası geçirdi!  Acun Ilıcalı'nın sağlık durumu nasıl?  Ameliyat tarihi açıklandıAcun Ilıcalı trafik kazası geçirdi! Acun Ilıcalı’nın sağlık durumu nasıl? Ameliyat tarihi açıklandı

Leave a Comment