Burak Deniz’den Nilperi Şahinkaya’nın açıklaması: Şaka yapmak isterken dozu aklıma gelmedi

class=”medyanet-inline-adv”>

Şahmaran dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz’in bir otelde tartıştığı ve Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi ile tartıştığı iddia edildi. Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi gazetecilere açıklamalarda bulundu. Adana’yı çok sevdiğini belirten Şahinkaya, Burak Deniz’le yaşanan olayla ilgili olarak, “Hukuki süreç başlayacak diye avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir görüşme yapmayacağım” dedi.

Yaşananların ardından Burak Deniz, sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaptı:

“Geçen Cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve birçok iddiaya neden olan konuyla ilgili açıklamamı bilgilerinize sunmak istiyorum.
Adana Film Festivali nedeniyle kaldığımız otelde Nilperi Şahinkaya, sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşadığım ve arkadaşlarımı kırmama sebep olan olaydan dolayı tekrar çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. istemediğim bir şekilde. Oldukça tatsız bir gecenin sabahı şaka yapmak istediğimde, hem menajerim hem de kendim aracılığıyla doğrudan onlarla iletişime geçmeye, hemen ve şahsen özür dilemeye çalıştım ama başarısız oldum. Kamuoyunda yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen davranışımdan dolayı Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından, o gece olaya tanık olan herkesten özür diler, saygılar sunarım. Halkı böyle bir meseleyle meşgul ettiğim için ne kadar üzgün olduğumu tekrar edin. Umarım bu kırgınlıklar bir an önce sona erer.
Saygılarımla, Burak Deniz”

NE OLDU?

class=”medyanet-inline-adv”>

İddiaya göre Burak eniz, sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşlarıyla oturan Nilperi Şahinkaya’yı görünce masalarına gitti.

Ancak bir süre sonra alkolik olduğu iddia edilen Burak Deniz çıldırdı. Meslektaşının masadan kalkmak isteyen Nilperi Şahinkaya’ya küfür ettiği iddia edildi. Görgü tanıklarına göre Şahinkaya’nın sevgilisi Emre Yusufi, Burak Deniz’in üzerine yürüdü. Yusufi’nin arkadaşı araya girdi. Burak Deniz’in etrafındakiler otelden uzaklaşıyor. Olaydan sonra Şahinkaya kaldığı oteli değiştirdi.

Leave a Comment