Brian Laudrup’tan Rıdvan Yılmaz değerlendirmesi – Spor Haberleri

İskoç ekibinin efsanesi Brian Laudrup, Beşiktaş’tan transfer ettiği Rangers’ta beklentileri karşılayamayan Rıdvan Yılmaz için de değerlendirmelerde bulundu. Futbol kariyerinin en uzun dönemini Rangers’ta geçiren eski Danimarkalı yıldız, Rıdvan Yılmaz’ın şu ana kadarki performansı ve şanssızlığından yola çıkarak transferle ilgili şüphelerini dile getirdi.

Daily Mail’in İskoç versiyonunda değerlendirmelerini paylaşan Laudrup, “Rıdvan Yılmaz geleceğe imza attı mı? Henüz Rangers’ta oynamaya hazır değil mi? Beşiktaş’taki geçmişi ve gelmeden önce yaşadığı tecrübe göz önüne alındığında, bu gerçekten büyük bir imza gibi görünüyor. “Etkisinin az olmasını kafa karıştırıcı buluyorum” dedi.

Teknik direktör Van Bronchorst’un yeni transferlere bakış açısının da şüpheler yarattığını kaydeden Danimarkalı efsane, “Kulüp kötü bir keşif yapmış olabilir mi? Yoksa Van Bronckhorst transfer dönemiyle ilgili olumlu sözlerine rağmen istediği oyuncuları gerçekten alamadı mı? ? Kimin kaçırıldığı konusunda tam kontrol sahibi miydi? Rangers’ın “Şimdiye kadarki hareketler bu oyuncuların ya yeterince iyi olmadığını ya da yeterince hazır olmadığını gösteriyor.”

Yönetimin Rangers’a inancı tam

Van Bronckhorst tarafından yeterince sevilmemesine rağmen, Rangers yönetimi Rıdvan Yılmaz’a inancı tamdır. Yeni transferlerle ilgili olarak RangersTV’ye konuşan ikinci başkan John Bennett, “Onları yeterince görmedik ama göreceğiz. Yılmaz gibi genç bir oyuncumuz var. Evet, bu transfer için çok para harcadık, ama 5 hafta ya da 5 ay alamadık. 5 yıllık sözleşme imzaladık. “Onu eleştirmek için 5 yıl beklemem ama 5 haftada yapmayacağım. Oyuncuları Rangers kariyerlerinin başlarında yargılamamamız gerektiğini hatırlatmamız gerekirse Calvin Bassey’i daha yeni bir şekilde gösterebilirim.”

Leave a Comment