Black Angel oyuncusu Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı! Güzelliği dilden dile dolaştı “ne yaptın”

Birçok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu Sanem Çelik, son hali ile herkesi şaşırttı. Saçına öyle bir şey yaptı ki görenlerin dili tutuldu.

eski abone ol

Kara Melek, Aliye, Bir Litre Gözyaşı, Güldünya gibi Türk televizyon tarihinin birçok ünlü dizisinde rol alan ünlü oyuncu Sanem Çelik, en son Oktay’ın oynadığı rekorlar kıran Haydut dizisinde Ceylan karakterine hayat verdi. Kayranca başrol oynadı.

Yıllar geçer yaşlanmaz

Birçok film ve dizideki başarılı performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Çelik, “Eşkıya Dünyaya Hüküm Vermez” dizisi final yaptıktan sonra hiçbir projede yer almadı. 47 yaşındaki başarılı oyuncu, yıllardır magazin gündeminden uzak sakin bir hayat yaşıyor.

Yıllar sonra gazetecilerin merceğine takılan Sanem Çelik, önceki gün sanat fuarına girerken görüntülendi. Sanat fuarında birçok ünlü filmde rol alan meslektaşı Nilüfer Açıkalın ile tanışan güzel oyuncu, yıllardır değişmeyen güzelliğiyle herkesi büyüledi.

Sanat fuarında görüntülendi

Saçında ve imajında ​​yeniliklere imza atan ünlü oyuncu, kısa ve beyaz saçları, salaş beyaz tişörtü ve gri altlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Arkadaşıyla kameralara poz vermeyi de ihmal etmeyen ünlü oyuncu daha sonra Nilüfer Açıkalın ile sohbet ederek fuarı ziyaret etti. İşte Sanem Çelik’in son hali…

Sanem Çelik kimdir?

Sanem Çelik 18 Mayıs 1975’te İstanbul’da doğdu. Baleye ilkokul üçüncü sınıfta başlayan ünlü isim, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi oyunculuk bölümünde, ön lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi bale bölümünde tamamladı.

1999 yılında mezun oldu. Konservatuarda Yıldız Kenter ve Haldun Dormen’in öğrencisi oldu. 1996 yılında ilk uzun metrajlı sinema deneyimini Yaban filmiyle yaşadı. 1997 yılında “Kara Melek” dizisinde rol aldı. “Kara Melek” Sanem Çelik için büyük bir dönüm noktasıydı, Türkiye onu bu diziyle tanıdı. Ünlü oyuncu daha önce hiç evlenmedi.

Leave a Comment