Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yıldızı Oktay Kaynarca’dan Sabah TV’ye ilk açıklamalar! Türkiye yarın bu diziyi konuşacak!

Oyuncu kadrosunda birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisi için nefesler tutuldu. Aksiyon ve macera tutkunlarının merakla beklediği dizide aile ilişkileri ve tutkulu aşklar drama seven izleyicilere büyük vaatler sunuyor. Başrol oyuncusu ve yönetmen Onur Tan Oktay Kaynarca, Sabah TV’ye dizinin merakını anlattı. İşte tüm detaylar…

– Prömiyerden çıktı. Gerçekten keyifliydi. Hem Oktay’ı izlemeyi, hem de Onur’un eserlerini izlemeyi özledik. Ne söylemek istersin?

Oktay Kaynarca: Biz de kendimizi izlemeyi özledik.

Yönetmen Onur Tan: Benim için çok ilginç bir yolculuk oldu. Bir önceki işimiz bittikten sonra iki üç ay oturduk ne yapalım ne yapalım. Aslında bizim aklımızda böyle bir fikir yoktu. Bir gün tesadüfen otururken Oktay Bey’in aklına harika bir fikir geldi. “Ya böyle olsaydı” ya da başka bir şey. Bir an heyecanlandım ama sanırım boşuna heyecanlanıyorum, ne yapıyorum vs. Bu fikir bu çalışmanın temeli oldu. Proje konseptinin temeli oldu. Oturduk ve fikri birlikte geliştirdik. “Bunu yapalım” dedik. Oktay, “Birlikte yapacağız, sen yap, ben yanındayım” dedi. Gerçekten ilginç bir yolculuktu, her şey paylaşılarak ve paylaşılarak. Birbirimize inanarak ve Oktay’ın büyük desteğiyle bugüne geldik. Bu tam olarak istediğimiz şeydi. Umarım bundan sonra seyirci isteklerimizi boş bırakmaz ve bizi ödüllendirir.

Leave a Comment