Başkan açıkladı! Yarın 5.100 TL TC kimlik numarasına ödenecek.

Emekli vatandaşlara 5100 TL üzeri ödeme müjdesi verildi. Yapılması gereken para ödemeleri kimlik numaranız ile kendi hesabınıza aktarılır. Emekli vatandaşlar Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’ndan maaş almaları halinde 5 bin 100 TL ödeme yapabilecek. Çalışma hayatını sonlandıran ve emekliliği hak eden vatandaşların nakit ihtiyaçlarının daha kolay karşılanması amacıyla bu kampanya başlatılmıştır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! 40, 42, 55 yaşında erken emeklilik ve yüksek maaş

Başkan açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklileri mest edecek açıklamalar yapmaya devam ediyor. En erken başvuruda bulunan vatandaşlar 2100 TL’ye kadar olan ödemelerini en hızlı şekilde alabilecekler. Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda TC kimlik numaranızı vererek anında başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için öne çıkan bir şart var. 70 yaşına kadar Halkbank, Vakıfbank veya Ziraat Bankası’ndan emekli maaşınızı almanız gerekir.

Başkan talimat verdi Ek ödemeler yapıldı Çek hesapları

Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank uygulaması

Nakit ihtiyacınız varsa emekliler için doğru adres Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank’tır.

Banka şubelerine gitmeden web siteleri üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Web sitesini kullanmak istemeyenler en yakın banka şubesine gidebilirler. 5100 TL nakdi kredi kampanyasına talepleri doğrultusunda katılabilirler. Kampanyaya katılımınız onaylandığında belirtilen oran anında hesabınıza yansır ve nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

Bu özellik hayat kurtarır.  Maaş düştüğünde SGK otomatik olarak bilgilendirecek1

Emekli vatandaşlara müjdeli haber

Emekli vatandaşlar ödeme kolaylığı istiyorsa 3 yıl vadeye kadar ödeme tablosu yapabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi 90 gün erteleme şansınız da var.

İlgili bankaların müşterisi olmanız durumunda banka size başka kredi seçenekleri de sunar. Ayrıca maaşınıza bağlı olarak daha yüksek oranlı ve daha uzun vadeli kredi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İlgili bankaların kendi müşterisi iseniz daha ideal faiz oranları ile kredi almanız da mümkündür.

Leave a Comment