Banka promosyon detayları değişiyor! Banka değiştirmeden promosyon kazanabilirsiniz

Emekli promosyonu almak isteyen vatandaşlar bankaların şartlarını ve promosyon detaylarını internetten araştırmaya devam ediyor. Garanti BBVA promosyon koşulları nelerdir? Tüm detaylar burada.

İnsanlar online olarak banka promosyonları ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Emeklilerin ilgiyle takip ettiği terfi konusunda bir gelişme daha Garanti BBVA’da yaşandı. Garanti BBVA emeklilik promosyon detayları ile ilgili tüm detayları haberimizden bulabilirsiniz.

GARANTİ BBVA BANKASI EMEKLİ PROMOSYON DETAYLARI

Garanti BBVA, emeklilere yönelik promosyon detaylarıyla ilgili gelişmeleri aktardı. Alınan bilgilere göre emekliliğe terfi ile ilgili çalışmalar tamamlandı. Garanti BBVA emekli promosyon kampanyası kapsamında, çalıştığı süre boyunca maaşını bankadan alan müşteriler, emekli olduktan sonra 3 yıl boyunca emekli maaşlarını bankadan almayı taahhüt etmeleri halinde promosyon alabilecekler. Garanti BBVA, emekliliğe terfi ile ilgili olarak şu açıklamaları yaptı; “Emekli vatandaşlarımızın maaş promosyon ödemeleri ile ilgili çalışmalarımız tamamlandı. 20 Eylül itibari ile size en yakın şubeye giderek başvuru yapabileceksiniz.

Garanti BBVA Emekli Promosyonu Detayları ve Kullanım Koşulları

20-30 Eylül tarihleri ​​arasında 3 yıl süreyle Garanti BBVA’dan maaşını almayı taahhüt eden emekliler; Aylık 1.500 TL’ye kadar maaşı olanlara 4 bin TL, maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlara 5 bin TL, emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri olanlara emekli ikramiyesi ödenecek. 6 bin TL. 20-30 Eylül tarihleri ​​arasında Garanti BBVA Bonus kredi kartına ilk kez başvuran ve kredi kartı başvurusu onaylanan ya da bankada bonus kredi kartı bulunan vatandaşlar, emeklilik promosyonu dışında 500 TL harcamalıdır. 31 Ekim 2022 tarihine kadar kartları ile TL ve belirtilen tarihler içerisinde en az 500 TL harcama yapmak zorundadırlar. İki faturalı otomatik ödeme talimatı verenlere, faturanın eklendiği banka veya kredi kartından en az bir kez olmak kaydıyla, 31 Ekim tarihine kadar 2 faturaya kadar 1.500 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

Leave a Comment