Bakın evlilik yolunda giden aşklarını neden bitirdi! Melisa Aslı Pamuk falcılığa inandı

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile önceki gün ayrıldığı iddia edilen meslektaşı sevgilisi Mustafa Mert Koç’un ayrılık nedeni belli oldu. Fallar, birbirlerini sosyal medya hesaplarından silen çifti ayırdı.

eski abone ol

2011 Miss Turkey güzellik yarışması birincisi, başarılı oyunculuk performansıyla televizyon dünyasında adından söz ettiren ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, ayrıldıktan kısa bir süre sonra meslektaşı Mustafa Mert Koç ile aşk yaşamaya başladı. Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup ile.

Aşkları evliliğe doğru gidiyordu

Aşklarıyla herkesi kendine hayran bırakan çiftten Mustafa Mert Koç’un Temmuz ayında ‘Dönüşüm’ şarkısıyla müzik piyasasına girmesinin ardından genç çiftin aynı eve taşındığı iddia edildi. Daha sonra el ele görüntülenen Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç, aynı evde kaldıklarını yalanlarken, evlilikle ilgili sorulara zamanı geldiğinde gerçekleşebileceğine dair olumlu yanıtlar verdiler.

Bir çırpıda sosyal medyadan silindi

Birbirlerini her fırsatta sevdiklerini ve desteklediklerini ifade eden çiftten Mustafa Mert Koç, kız arkadaşından müzikle ilgili fikir bile aldığını dile getirdi. Görkemli aşklarıyla herkesi kendine hayran bırakan çiftin aşkları ilk kez birlikte geçirdikleri Bodrum tatilinde belgelendi.

Son dönemde ayrılan birçok ünlü isim gibi Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç’un aşkı da duygulandı. Bir yılı aşkın süredir aşk yaşayan ünlü çiftin yollarını ayırdığı iddia edildi. Bir süredir gözlerden uzak kalan ve onlara iş veren çiftten Melisa Aslı Pamuk, sevgilisiyle olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından sildi ve önceki gün Mustafa Mert Koç’u takibi bıraktı.

Aşkın bitme sebebi Pamuk’un falcısı!

Gündeme bomba gibi düşen çiftin ayrılık haberi herkesi şaşırttı. İddialara göre çiftin ayrılma nedeni, Melisa ASlı Pamuk’un son dönemde ilişkiden rahatsız olması ve Anadolu Yakası’nın müdavimi olduğunu falcıdan duymasıydı.

Söylentilere göre aşklarının eskisi gibi olmadığını düşünen güzel oyuncu, aşklarını duyduktan sonra adeta yıkıldı. Falcı, “Bu aşkın geleceği yok, senin sevgilinin geleceğinde başka bir kadın var” gibi olumsuz sözlerle kafasını karıştıran Melisa Aslı Pamuk, bir buçuk yıllık sevgilisi Mustafa Mert Koç’tan ayrıldı.

Leave a Comment