Aykut Kocaman’dan Samsunspor’a ret! – Son Dakika Spor Haberleri

Spor Toto 1. Lig takımlarından Samsunspor’da yaşanan kötü durumun ardından yollar Bayram Bektaş ile ayrıldı. Başkan Yüksek Yıldırım kısa süre önce bazı kararlar alırken, futbol geliştirme direktörü Batu Kaplan ile oyuncu izleme komitesinden birkaç kişi yollarını ayırdı.

Kulüpten yapılan açıklamada, yeni yönetim kurulunun, futbol kulübünün yönetim ve idaresini Yüksel Yıldırım’a bağlı olarak yürüteceği belirtildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Samsunspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu’nun kararı doğrultusunda futbol kulübümüzün yönetimi ve idaresi, Başkan Yardımcısı Veysel Bilen, Genel Müdür Soner’den oluşan yürütme kurulu tarafından yürütülecektir. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım’a rapor veren Soykan ve Suat Çakır, Yönetim Kurulumuza görevlerinde başarılar diler, yeni oluşumun toplumumuzun beklentilerini karşılayacağına olan inancımızı yineler.

YENİ TEKNİK DİREKTÖR KİM OLACAK?

Bu sezon Novikovas, Boldrin, Sagat, Szumski, Laura ve Celil gibi önemli transferlere imza atan TFF 1. Lig ekibi Samsunspor, Bayram Bektaş’tan boşalan teknik direktör koltuğu için Aykut Kocaman ile temasa geçti.

Ligi şampiyon bitirerek Süper Lig’e ulaşmayı hedefleyen Karadeniz ekibinin gözü şampiyon hocadaydı. Samsunspor’un teklifinin ardından taraflar arasında yaşananlar ortaya çıktı.

AYKUT KOCAMAN’A TEKLİF

Samsunspor yönetimi Aykut Kocaman ile temasa geçerek ‘Gel takımı şampiyon yapalım öğretmenim’ dedi.

TFF 1. Lig şampiyonu bitirme hedefiyle yola çıkan Karadeniz ekibinin teklifini geri çeviren usta teknik adam, bu sezon takım çalıştırmak istemediğini yönetime iletti. Kocaman daha önceki teklifleri de aynı nedenle reddetmişti.

Kocaman’dan olumsuz yanıt alan Samsunspor, rotayı diğer adaylara çevirdi.

SİZİN İÇİN SEÇİYORUZ

Leave a Comment