Artık eşya kaybetmek yok! İşte Apple’ın efsanevi yeni ürünü Airtag!

Kişisel eşyalarını kaybetmek hemen hemen herkesin başına gelebilir. Apple bu durumu ortadan kaldırmak için Airtag ürününü piyasaya sürdü.

eski abone ol

Eşyaları kaybetmek herkes için yaygın bir durumdur. Hele ki bu kayıp eşyalara acil ihtiyacımız olduğunda çok zor durumda kalabiliyoruz. Bu kayıp eşyalar genellikle televizyon kumandaları, cep telefonları, araba veya ev anahtarları gibi eşyaları içerir. Teknoloji devi Apple, bu gibi durumlardan kurtulmak için yeni ürününü piyasaya sürdü: Airtag!

Küçük boyutu ve estetik görünümü ile bir anahtarlığı andıran Airtag, bu sayede herhangi bir eşyanızın yanına veya içine kolayca yerleştirilebilir. iPhone cihazlarda bulunan bul özelliği sayesinde Airtag’in doğal olarak eşyalarınızın nerede olduğunu kolayca bulabilirsiniz. Peki bu ürün nerelerde kullanılabilir? İşte Apple’ın efsanevi yeni ürünü Airtag’i kullanmanız için en iyi 7 ürün…

1. Tuşlar

Ev ya da araba anahtarları herkesin en çok kaybettiği eşyaların başında gelir. Airtag’inizle artık anahtarlarınızı kolayca kaybetmeyeceksiniz. Bu ürünle artık evde çılgınca anahtar aramayı bırakabilirsiniz.

2. Bavul

Bazen ani seyahat durumları hızlı bir şekilde hazırlanmanıza neden olur. Bu gibi durumlarda valizlerinizi veya çantalarınızı bir an önce doldurmanız gerekebilir. Ancak çantanızı veya valizinizi nereye koyduğunuzu hatırlamıyorsanız Airtag tam size göre bir ürün.

3. Müzik aleti kutusu

Müzikle ilgilenen kişiler genellikle müzik aletlerini bir kutuya koyarak seyahate çıkarlar. Ancak uzun yollarda meydana gelebilecek bir çanta kaybı sizi oldukça zor bir duruma sokabilir. Bu gibi durumlarda Airtag ürünü, seyahat sırasında kaybolan eşyanızı kolaylıkla bulabilir.

4. Dizüstü bilgisayar çantası

Bazı durumlarda gün içinde her zaman ihtiyaç duyulmayan ancak bazı durumlarda olmazsa olmazlar arasında yer alan laptop çantasına aniden ihtiyaç duyabiliriz. Airtag ürününü laptop çantanıza koyarsanız acil ihtiyaçlarınızda elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz.

5. Teknolojik araçlar

Cep telefonları yok olan teknolojik cihazlar arasında ilk sırada yer alıyor. Ancak kaybolan telefonlar, zil sesi sayesinde başka bir telefondan aranarak kolayca bulunabilir. Ancak arama özelliği olmayan teknolojik cihazlar için Airtag ürünü tam size göre bir ürün.

6. Bisiklet, kaykay veya scooter

Kaybolan ev aletlerine ek olarak, bazı durumlarda scooter, bisiklet veya kaykay gibi araçları nereye park ettiğinizi hatırlayamayabiliriz. Airtag ürününü bu araçların herhangi bir yerine takarsanız bu sorun tamamen ortadan kalkacaktır.

7. Evcil Hayvanlar

Sıklıkla bir şeyleri kendimiz kaybederiz, ancak yardımımız olmadan kaybolan şeyler de vardır: Evcil Hayvanlar… Hayvanlarınızın üzerine Airtag’i yerleştirirseniz, kaybolan arkadaşlarınızı hemen bulabilirsiniz.

Leave a Comment