Arda Güler serbest mi? Canlı yayında neden oynamadığını açıkladı

Fenerbahçe’den son dakika haberi: Fenerbahçe-Alanyaspor maçının ardından açıklama yapan Rıdvan Dilmen, Arda Güler hakkında basında çıkan dedikodulara son verdi. Jorge Jesus’un oynayamadığı genç oyuncuyla ilgili detayları paylaşan Dilmen, taraftarların kalbini doldurdu.

ARDA OYNAMAMA NEDENİNİ AÇIKLADI

6304db4f66a97c96678a68e3

“King ve Batshuayi’nin Beşiktaş maçında oynama olasılığı yüksek. İsa, dakikayı tamamlamak için Arda oynuyor. İsa her şeyi oynamak istiyor. 7. haftaya kadar farklı sistemlerle oynadı ve başarılı oldu. 90. dakikada bile bir Hücum etmek isteyen Fenerbahçe kültürü oluştu.85. dakikada oyuna giren Batshuayi yüzde doksan dokuz gol pozisyonu buldu.Arda Güler’in 1500 dakika oynamaması halinde serbest kalma maddesi var bence. Kupa maçlarında falan o dakikayı tamamlayacağız. Taraftar merak etmesin. Arda’nın oynamama sebebi tamamen taktik” dedi. .

“TEK DERBİ ZOR”

3e2be431804c4df6a08f2a4d4e3aa341

“Oyuncuların böyle bir teknik direktörle kapris yapma şansı yok. Fenerbahçe, derbilerle, Başakşehir, Konya gibi takımlarla karşılaşırsa zorlanır. Böyle takımları bulduklarında kolayca yenebilirler. Altay’ı görmedim. Fenerbahçe bugün 43 kez ceza sahasına girdi. “Bazı teknik direktörler oyuncularını yormamak için oyuncularını boşta çalıştırıyor ama İsa’da bu yok. Durmadan saldırmak, durmadan saldırmak. Crespo geldiği günden beri en iyi oyununu oynadı, üç oyuncu için oynadı.

FENERBAHÇE-ALANYASPOR

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Comment