Apple’ın 57 bin TL’lik iPhone’unu almak isteyen vatandaşlar kuyruğa girdi

iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max bugün Türkiye’de satışa çıktı. İndirimin ilk gününde Apple Store’larda uzun kuyrukların oluşması dikkat çekti. Yeni model telefon almak isteyen vatandaşlar günler öncesinden rezervasyon yaptırdı.

GECE MAĞAZA ÖNÜNDE BEKLEMEYE BAŞLADILAR

Rezervasyonlarını yaptıran vatandaşlar gecenin ilk saatlerinden itibaren mağaza önünde beklemeye başladı. 30 bin 999 TL ile 57 bin 200 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan telefonlar büyük ilgi gördü.

“BUGÜN EŞİMİN İKİNCİ TELEFONUNU ALDIM”

Telefon almak için erken gelen vatandaşlardan biri, “Sürekli yeni modelleri takip ediyorum. Sabah 09:45 civarında geldim. Yaklaşık 3 saat sonra telefonu alabildim. Lansmandan sonra bir tane aldım. dün gece ikincisine izin vermediler, bugün gelip eşime ikinci telefonu aldım.” konuştu.

“HER YIL İLK BAŞLADIĞINDA ALIRIM”

Sabah saatlerinde geldiğini belirten başka bir vatandaş, “Yaklaşık 45 dakika bekledim. Çalışanlar yardımcı oluyor. Her yıl ilk çıktığında alıyorum. 1 terabayt modelini 57 bin TL’ye aldım.”

Kaynak: İHA

Oğul Dika ekonomi Apple’ın 57 bin TL’lik iPhone’unu almak isteyen vatandaşlar sıraya girdi – Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup, Sondakika.com tarafından herhangi bir editoryal müdahale yapılmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm haberler, web sitemizde hazırlandığı gibi otomatik olarak sunulmaktadır. Bu nedenle haberin yasal muhatabı İhlas Haber Ajansı’dır.

Leave a Comment