Altı masa kırılabilir mi? dağılabilir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu’nun Kemal Kılıçdaroğlu aday olmazsa masa dağılır şeklindeki açıklamalarının ardından gazeteci Şaban Sevinç, “Masa dağılabilir mi? Dağılabilir” dedi.

2023’te yapılacak genel seçimlere 9 aylık bir süreç kaldı.

Halk İttifakı adayını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilan ederken, altı masa ve muhalefet partilerinde aday belirleme kararsızlığı sürüyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, CHP’nin adayı Kılıçdaroğlu ve çok normal. Ana muhalefet partisi liderini aday göstermelidir. dedi.

“İtiraz ederlerse masa dağılır”

Bülent Kuşoğlu, Kılıçdaroğlu’nun adaylığının masada reddedilmesi Türkiye için ne anlama geliyor, bunun iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Çalışkan, dürüst, deneyimli bir devlet adamı. Buna rağmen olmazsa Alevi olduğu için reddedildiği algısı yerleşir. Bunu ne toplum ne de demokrasi sindiremez. Bu durumda itiraz ederlerse masa dağılır. kelimeleri kullanmıştı.

CHP’ye yakınlığıyla tanınan gazeteci Şaban Sevinç, TV100 ekranlarında gündemi değerlendirdi. Bülent Kuşoğlu’nun açıklaması Kemal’in duygularını yansıttığını söyledi.

Şaban Sevinç: Altılı sofra dağılabilir mi? dağılabilir

“Masa dağılabilir mi? Dağılabilir”

Şaban Sevinç,İYİ Parti’den yapılan açıklamalar, Sayın Kemal’in inancından dolayı seçilme şansının olmadığına dair bir barikat kuruyor. Bu konuda geri adım atmak gibi bir düşünce yok. Masa dağılabilir mi? Dağıtılabilir. dedi.

Şaban Sevinç: Altılı sofra dağılabilir mi?  dağılabilir #1

Şaban Sevinç: Altılı sofra dağılabilir mi?  dağılabilir #2

Leave a Comment