ABD’li Politikacıdan Kritik LUNC Tahmini!

Ünlü ABD’li politikacı David Gokhshtein, çöken Terra ekosisteminin eski simgesi olan LUNC hakkındaki görüşlerini paylaştı. Gokhshtein ayrıca LUNC’un geri dönüş yolunu da açıkladı!

David Gokhshtein: LUNC şimdilik bir piyango bileti!

kriptokoin.comSon kripto çöküşünün en dramatik olayı Terra oldu. Sadece çökmekle kalmadı, aynı zamanda kripto ekosistemi hakkında ciddi şüpheler uyandırdı. Etkinliğin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen eski ve yeni tokenleri ile hala gündemde.

Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, Terra’nın eski jetonu LUNC hakkındaki görüşlerini paylaştı. Gokhshtein, ‘piyango bileti’ statüsünü terk etmesi ve topluluğun meşru bir kullanım durumu yaratması halinde geri dönmesinin mümkün olacağını kaydetti. Bu bağlamda ABD’li siyasetçi şu değerlendirmeyi yaptı:

LUNC, Kwon tarafından değil, bir topluluk tarafından yönetilir. Yarısı sırf kumar oynamak için bu pisliğe atladı. Diğer yarısı ise çöküşten zarar görenler. Meşru bir kullanım durumu oluşturmanın bir yolunu bulabilirlerse, bu etkileyici bir geri dönüş olur. Ancak, şimdilik sadece bir piyango bileti.

Gokhshtein, çocuklar için klasik müzikli sandalye oyununda olduğu gibi, LUNC’den bir piyango bileti olarak bahseder. Müzik durduğunda herkes oturacak bir sandalye bulmak zorundadır. Ancak, her zaman oyunculardan daha az sandalye vardır. Gokhshtein LUNC örneğinde, bu jetonlarla dolu bir çantası olanların her zaman sandalyesi olmayanlar olduğunu ima eder. Özetle, Gokhshtein, LUNC’nin çoğunlukla kumarbazlar tarafından hızlı para kazanmak için satın alındığını söylüyor.

uzak

İşte en büyük zorluk

Bu arada Terra Classic, topluluk mülkiyeti iddiasını yineliyor. Ayrıca Terra’nın kurucusu Do Kwon’dan tamamen ayrıldığını öne sürüyor. Ancak, Terra’da eski bir geliştirici olan Will Chen, bazı önemli sorunları gündeme getiriyor:

LUNC balinaları kimlerdir? Ağı kim kontrol ediyor? Ve asimptotik fiyatlarla satın alan birkaç kötü aktöre göre ‘topluluk’ ne kadar sahiplenicidir?

uzak

Bu açıdan Chen, isyancılar kimin için çalıştıklarını anlayana kadar Terra Classic üzerine inşa edilecek projeleri çekmenin zor olacağını belirtiyor. Ayrıca %1,2’lik vergi indirim planı 21 Eylül’de yürürlüğe girecek. Dolayısıyla teşviklerin netleştirilmesi gereğini de vurguluyor.

Ancak, Terra CEO’su Do Kwon’u içeren yasal durum başka bir yöne doğru gidiyor. Kwon’un Singapur’da olduğuna dair söylentiler vardı. Ancak Singapur polisi, onun artık ülkede olmadığını belirtti. Bu nedenle, bu iddia artık geçerli değil. Bu arada, Terra belirteçleri LUNC ve LUNA yeni satış baskısı gördü. Basın zamanında, her iki token de günlük bazda sırasıyla %7,61 ve %6,42 düştü.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. heyecanve, Facebook‘ta ve Instagramtakip et ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi: Kriptokoin.com’da yer alan yazı ve yazılar yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Cryptokoin.com herhangi bir kripto para birimi veya dijital varlık almanızı veya satmanızı önermez ve Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle, yatırım kararlarınızdan Kriptokoin.com ve sitedeki yazıların yazarları sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirket, varlıklar veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’un haber içeriklerinden alıntı yapmak ve link vererek alıntı yapmak Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve herhangi bir platformda yayınlanamaz. Kriptokoin.com’un kod, tasarım, metin, grafik ve diğer tüm içeriklerini fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuata aykırı olarak kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Leave a Comment