43 yılda 53 kadınla evlenen ve cinsel ilişkiye giren Suudi erkeğin tavsiyesi, erkekleri çileden çıkardı.

En kısa evliliği 24 saat süren ve 43 yıl boyunca toplam 53 kadınla evlenerek bu alanda rekor kıran Suudi Ebu Abdullah’ın evlilik tavsiyesi çok konuşuldu.

Abdullah, “İlk evlendiğimde kendimi rahat hissettiğim ve çocuklarım olduğu için birden fazla kadınla evlenmeyi düşünmüyordum” dedi.

Çoğunlukla Suudi kadınlarla evlendiğini söyleyen Abdullah, ilk eşinin kendisinden büyük olduğunu açıkladı. Evlendiklerinde Abdullah 20, eşi ise kendisinden 6 yaş büyüktü.

Zaman zaman iş seyahatleri sırasında yurtdışında tanıştığı kadınlarla evlendiğini de itiraf ederek, “Üç dört ay yurt dışında kaldım. O yüzden günahtan kurtulmak için evlendim” dedi. o açıkladı.

Abdullah’ın evlilikle ilgili tavsiyesi şaşırtıcıydı. Adam, “Her zaman yaşlı bir eş seçin” dedi. “Dünyadaki her erkek bir kadına sahip olmak ve onunla sonsuza kadar kalmak ister… Ama istikrar yaşlı bir kadında bulunur, genç bir kadında değil.”

Sosyal medya platformu Reddit’te paylaşılan hikaye büyük ilgi gördü. Birçok kullanıcı yorumlarını paylaştı. Kişi, “Beşinci evlilikte sorunun kendisi olduğunu anlayabilirdi” diyebilirdi. Abdullah’ı eleştirdi. Bir diğeri, “Suudi Leonardo DiCaprio gibi” diyerek durumla alay etti. Diğer yorumlarda meraklı sorular vardı. “Bir kullanıcı nafaka için ne kadar ödüyor?” diye sordu.

Haberler.com – Dünya

Dünya Haberleri

Leave a Comment