43 yılda 53 kadınla evlenen Suudi’den ilişki tavsiyesi

43 yılda 53 kadınla evlendiği bilinen Suudi Ebu Abdullah, erkeklere evlilik konusunda tavsiyede bulunarak, “Daima sizden büyük bir kadınla evlenin” dedi.

43 yılda 53 kadınla evlenen Suudi'den ilişki tavsiyesi

Suudi Ebu Abdullah’ın açıklamaları duyanları şaşırttı…

Ebu Abdullah 43 yıl içinde 53 kadınla evlenmesiyle tanınırken, en kısa evliliği 24 saat sürdü.

Suudi Ebu Abdullah’ın evlilik tavsiyesi çok konuşuldu.

“Birden fazla kadınla evlenmeyi planlamadım”

Abdullah, “İlk evlendiğimde, kendimi rahat hissettiğim ve çocuklarım olduğu için birden fazla kadınla evlenmeyi düşünmüyordum.” İfadelerini kullanırken, bir süre sonra sorunlar ortaya çıkınca 23 yaşında tekrar evlenmeye karar verdiğini ve kararını eşine bildirdiğini söyledi.

43 yılda 53 kadınla evlenen Suudi'den ilişki tavsiyesi #1

“İlk eşim benden 6 yaş büyüktü”

Çoğunlukla Suudi kadınlarla evlendiğini belirten Abdullah, ilk eşinin kendisinden büyük olduğunu açıkladı. Suudi Abdullah, eşiyle evlendiklerinde 20 yaşında olduklarını, eşinin ise kendisinden 6 yaş büyük olduğunu belirtti.

“Yurt dışında tanıştığım kadınlarla evlendim”

Ebu Abdullah, iş gezileri sırasında yurtdışında tanıştığı kadınlarla zaman zaman evlendiğini de itiraf etti. “Üç dört ay yurt dışındaydım. Bu yüzden kendimi günahtan kurtarmak için evlendim.” söz konusu.

“Her zaman yaşlı bir eş seçin”

Evlilik tavsiyesi veren Abdullah, “Her zaman daha yaşlı bir ortak seçin. Dünyadaki her erkek bir kadına sahip olmak ve onunla sonsuza kadar kalmak ister… Ama istikrar genç bir kadında değil, yaşlı bir kadında bulunur.” söz konusu.

43 yılda 53 kadınla evlenen Suudi'den ilişki tavsiyesi #2

Leave a Comment